Вибране

Корзина

Букети з рожевих троянд Харків

Доставка букетів з рожевих троянд в Харків. Щоденне оновлення каталогу.
9 кремово-рожевих троянд

9 кремово-рожевих троянд

Букет з 9 кремово-рожевих троянд. Склад: кремово-рожева троянда Міс Піггі (9 шт), упаковка рожевий крафт папір, флористична світло-салатова стрічка.

515.00 грн

Букет з 11 троянд Місс Піггі

Букет з 11 троянд Місс Піггі

Ніжний букет з кремово-рожевих троянд. Склад: кремово-рожеві троянди сорту Міс Піггі (11 шт), флористична стрічка персикового кольору.

515.00 грн

Букет з 11 троянд Місс Піггі

Букет з 11 троянд Місс Піггі

Ніжний букет з кремово-рожевих троянд. Склад: кремово-рожеві троянди сорту Міс Піггі (11 шт), упаковка напівпрозора калька, флористична стрічка персикового кольору.

605.00 грн

15 кремово-рожевих троянд

15 кремово-рожевих троянд

Сповнений чарівності букет з 15-ти рожевих троянд. Склад: кремово-рожева троянда сорту Міс Піггі (15 шт), шворка.

680.00 грн

Букет з 19 троянд Місс Піггі

Букет з 19 троянд Місс Піггі

Ніжний букет з кремово-рожевих троянд. Склад: кремово-рожеві троянди сорту Міс Піггі (19 шт), флористична стрічка персикового кольору.

875.00 грн

Букет з 19 троянд Місс Піггі у кальці

Букет з 19 троянд Місс Піггі у кальці

Ніжний букет з кремово-рожевих троянд. Склад: кремово-рожеві троянди сорту Міс Піггі (19 шт), упаковка напівпрозора калька, флористична стрічка персикового кольору.

965.00 грн

15 гілок рожевих троянд

15 гілок рожевих троянд

Букет з 15 гілочок рожевих троянд, оформлених в кальку з декоративною зеленню. Склад: рожеві троянди галузкові Грація (15 гілок), калька, стрічка.

1 550.00 грн

35 кремово-рожевих троянд

35 кремово-рожевих троянд

Букет з 35 кремово-рожевих троянд, оформлений в флористичний папір. Склад: кремово-рожеві троянди Міс Піггі (35 шт), упаковка червона калька, стрічка кремового кольору.

1 695.00 грн

Букет з 35 троянд Місс Піггі в кальці

Букет з 35 троянд Місс Піггі в кальці

Ніжний букет з кремово-рожевих троянд. Склад: кремово-рожеві троянди сорту Міс Піггі (35 шт), упаковка напівпрозора калька, флористична стрічка персикового кольору.

1 735.00 грн

19 рожевих троянд

19 рожевих троянд

Яскравий букет з 19 рожевих троянд. Склад: троянди сорту Аква (19 штук), стрічка.

1 739.00 грн

Бьянка

Бьянка

25 троянд Меморі з евкаліптом в упаковці.

2 420.00 грн

Букет з 15 світло-рожевих галузкових троянд

Букет з 15 світло-рожевих галузкових троянд

Круглий букет з світло-рожевих троянд в упаковці. Склад: галузкові світло-рожеві троянди Бомбастік (15 гілок), упаковка калька кремового кольору, флористична стрічка.

2 450.00 грн

51 кремово-рожева троянда

51 кремово-рожева троянда

Великий круглий букет з 51 кремово-рожевої троянди. Склад: кремово-рожева троянда Міс Піггі (51 шт), упаковка крафт папір, стрічка рожевого кольору.

2 465.00 грн

Букет з 15 рожевих галузкових троянд

Букет з 15 рожевих галузкових троянд

Круглий букет з рожевих галузкових троянд в упаковці. Склад: галузкові рожеві троянди Леді Бомбастік (15 гілок), упаковка калька, флористична стрічка.

2 525.00 грн

Букет з 35 біло-рожевих троянд в кальці

Букет з 35 біло-рожевих троянд в кальці

Об'ємний букет з біло-рожевих троянд в упаковці з флористичної стрічкою. Склад: біло-рожева троянда сорту Джумілія (35 шт), упаковка біла напівпрозора калька, флористична стрічка рожевого кольору.

2 680.00 грн

Олена

Олена

Монобукет із 17 півонієподібних троянд сорту Мадам Бомбастік в оформленні.

2 892.00 грн

15 півонієподібних троянд

15 півонієподібних троянд

Букет із 15 півонієподібних троянд рожевого кольору. Склад: троянда Місті Баблз (15 шт), калька флористична чорного кольору.

2 920.00 грн

39 біло-рожевих троянд

39 біло-рожевих троянд

Букет з рожево-білих троянд, оформлений в крафт-папір. Склад: рожево-білі троянди Джумілія (39 шт), упаковка зелений крафт папір, рожева флористична стрічка.

2 928.00 грн

Букет з 35 рожевих троянд

Букет з 35 рожевих троянд

Ніжний букет з 35 рожевих троянд з флористичною стрічкою. Склад: рожеві троянди Аква (35 шт), флористична стрічка рожевого кольору.

3 205.00 грн

Малинові півонієподібні троянди

Малинові півонієподібні троянди

Ніжний букет з галузкових троянд в контрастною кальці з атласними стрічками. Склад: малинова галузкова троянда Місті Баблз (21 гілка), упаковка калька флористична стрічка.

4 020.00 грн

Букет з 25 світло-рожевих галузкових троянд

Букет з 25 світло-рожевих галузкових троянд

Круглий букет з світло-рожевих троянд в упаковці. Склад: галузкові світло-рожеві троянди Бомбастік (25 гілок), упаковка калька кремового кольору, флористична стрічка.

4 020.00 грн

Букет з 25 рожевих галузкових троянд

Букет з 25 рожевих галузкових троянд

Круглий букет з рожевих галузкових троянд в упаковці. Склад: галузкові рожеві троянди Леді Бомбастік (25 гілок), упаковка калька, флористична стрічка.

4 145.00 грн

51 рожева троянда

51 рожева троянда

Розкішний круглий букет з 51 рожевої троянди. Склад: рожеві троянди сорту Аква (51 шт), флористична рожева стрічка.

4 661.00 грн

Букет з 35 рожевих галузкових троянд

Букет з 35 рожевих галузкових троянд

Круглий букет з рожевих галузкових троянд в упаковці. Склад: галузкові рожеві троянди Леді Бомбастік (35 гілок), упаковка калька, флористична стрічка.

5 805.00 грн

В Харків для Кур'єрська доставка доступно 619 букетів квітів, квіткових композицій та подарунків від 1 флористів.

Замовити доставку букета троянд в Харкові

Роза – квітка, яка вважається традиційною, тендітна, витончена і прекрасно складена, складно підібрати їй гідну альтернативу, коли йдеться про покупку подарунка. Подаровані рожеві троянди можуть дуже багато сказати, в першу чергу, йдеться про почуття того, хто дарує.

Піднісши рожевий букет, можна сказати про свої почуття, віддати шану і почитати тих, хто цього заслуговує. У незабутній Греції троянда вважалася символом нескінченності завдяки оригінальності її бутона. Початку і кінця у нього немає, а пелюстки стиснуті максимально щільно, так що зусиллям розкрити їх не можна. Якщо ж квітка повністю розпускається, то починає в'янути, тим самим символізуючи недовговічну крихку красу.

Букети рожевих троянд у Харкові та приводи

На сьогоднішній день у квіткових салонах та магазинах пропонується найширший асортимент троянд будь-яких кольорів, включаючи найнеймовірніші. Білі троянди є символом невинності та свіжості, і дуже часто подібний букет можна зустріти в руках нареченої. Червоний варіант - сміливіший, що сигналізує про пристрасть і кохання, як правило, букет подібного кольору ризикують дарувати тільки ті, чиї почуття вже ясні сформовані.

На особливу увагу заслуговують рожеві троянди - варіант абсолютно нейтральний, з його допомогою можна висловити власне розташування, не наполягаючи і не натякаючи на що. Вдатися до композицій з троянди можна у певних випадках, заявивши про власну симпатію та надію на те, що відносини розвиватимуться і надалі. Подібне рішення буде доречним навіть якщо взаємодія лише зароджується. Чоловік може замовити доставку букета рожевих троянд у Харкові своїй дружині, вибирають тініші відтінки - таким чином, він підкреслює свою ніжність та бажання бути поруч протягом багатьох років. Якщо бутони вже досить розпущені, це свідчить про актуальність почуттів до жінки, яка захоплює. Світло-рожеві квіти подають незнайомим дівчатам, друзям та родичам, навіть чоловікам можна подарувати такий букет, символізуючи тим самим дружбу та вірність.

Якщо мова йде про перше побачення, то можна підібрати як презент букет з рожевих троянд світлих відтінків. Тим самим чоловік демонструє захоплення та надію на те, що стосунки продовжаться.

Рожеві троянди - абсолютно універсальні квіти, якогось явного будь-якого підтексту вони, як правило, не несуть, символізуючи ніжність та романтичні мрії. Замовляючи доставку рожевих троянд у Харкові, дарувальник говорить мовою квітів, від ніжності до подяки, висловлюючи вдячність, наприклад, своїй дружині, з якою проживе не один рік.

Композиції, складені з рожевих троянд, можна дарувати навіть без приводу, просто так, вони стануть приємним сюрпризом та найбажанішим подарунком. Однак найчастіше рожеві квіти подаються все-таки, коли привід є, букет троянд стане доречним на багатьох урочистостях: день народження або ювілей, перше побачення або стосунки, що народжуються, народження дитини, річниця весілля, захист диплома, закінчення школи або інституту, весілля, вінчання або заручини, день закоханих та ін.

Використовуючи мову квітів, що виражається в рожевих трояндах, можна продемонструвати почуття та емоції, надії та приховані бажання. Мова кольорів тим і унікальна, що з її допомогою можна залишити простір для певних роздумів.

Каталог товарів

Букети квітів
Композиції квітів
Сухоцвіти
Солодощі
Подарунки
Кімнатні рослини
Догляд

Асортимент залежить від обраної адреси

Кабінет клієнта

Вибір локації

Асортимент залежить від обраної адреси