Вибране

Корзина

Букети з гладіолусами Харків

Букети із гладіолусами з доставкою в Харків. Щоденне оновлення асортименту.
Нічого не знайдено на даний момент

Харків популярні букети

Можливо вас зацікавить

Букет з герберою, орхідеєю та хризантемою

Букет з герберою, орхідеєю та хризантемою

697.00 грн

Композиція із сухоцвітів

Композиція із сухоцвітів

780.00 грн

Композиція із сухоцвітів

Композиція із сухоцвітів

780.00 грн

Композиція з сухоцвітом

Композиція з сухоцвітом

720.00 грн

Композиція із сухоцвітами

Композиція із сухоцвітами

720.00 грн

Білі та рожеві галузкові троянди

Білі та рожеві галузкові троянди

994.00 грн

Композиція із сухоцвітів

Композиція із сухоцвітів

720.00 грн

Композиція із сухоцвітів

Композиція із сухоцвітів

780.00 грн

В Харків для Кур'єрська доставка доступно 619 букетів квітів, квіткових композицій та подарунків від 1 флористів.

Букети гладіолусів у Харкові

Представниці прекрасної статі, незважаючи на вік, люблять отримувати подарунки та сюрпризи особливо від чоловіків. Знаючи це, чоловіча половина, часто ламає голову, не знаючи, чим здивувати дорогу серцю даму? Так, асортимент різноманітних презентів дуже різноманітний, але найактуальніший подарунок – ndash; це гарний, яскравий та пишний букет гладіолусів.

Який букет гладіолусів здатний здивувати даму

Коли справа доходить до вибору квітів, багато хто просто за класикою вибирає троянди. Проте асортимент та вибір квіткових композицій дуже великий. Тому варто відійти від троянд і порадувати кохану незвичайними квітами. Безсумнівно, ці квіти здатні вразити будь-яку даму, адже вони такі незвичайні та красиві. І це, звичайно, гладіолуси.

Гладіолус походить від латинського слова gladius, що означає меч. Уважно подивіться на його форму і виявите свою уяву і ви зрозумієте, чому він отримав таке прізвисько. Приклавши трохи любові та уваги, він перетвориться на грізний квітучий факел. Тому букет із гладіолусів стане незвичайним і прекрасним виразом своїх почуттів.

Букет із гладіолусів як доказ кохання

У минулі століття було дуже непристойно спонтанно виявляти любов до жінки. Тоді, як і зараз, джентльмени висловлювали свої почуття квітами. Гладіолус, як і троянда, вважається символом кохання. Тому ця квітка здатна стати чудовою альтернативою троянд.

Якщо дамі дарували такі квіти, це був найяскравіший символ сильних почуттів, які відчував чоловік. Якщо ви хочете вразити свою даму в саме серце «красивим мечем», тоді поспішіть купити букет гладіолусів м. Харків.

Коліри та що вони означають

Перед вибором кольорів, варто ознайомитися зі значенням значення колірної гамми. Гладіолуси бувають білого, червоного, жовтого, рожевого, пурпурного, оранжевого, кремового та кількох кольорів.

Кожен колір може мати різне значення:

  • Білий: невинність, чистота, вірність.
  • Жовтий: мудрість, сила, відкритість, ревнощі.
  • Помаранчевий: яскраве прагнення підкорити кохану.
  • Червоний: любов, романтика, жадоба дії, тепло.
  • Рожевий: закоханість, радість, щастя, чисті почуття.
  • Фіолетовий: пристрасть, дружелюбність, мріяння.
  • Зелений: надія.
  • Синій: турбота, віра, вірність

Вивчивши значення, ви можете зробити свій вибір, а доставка букета з гладіолусів у Харкові дозволить вам порадувати другу половинку навіть тоді, коли ви особисто не можете цього зробити.

Де у Харкові придбати букети з гладіолусів

Сьогодні у Харкові можна купити гладіолуси, оформлені у різних варіантах. Це може бути плівка, папір, картонна коробка, корзина. У спеціалізованому магазині вам запропонують оригінальні букети гладіолусів у Харкові. Тут можна замовити найкращі квіти, свіжі, яскраві з насиченими квітами та незвичайними забарвленнями. Якщо ви хочете проявити фантазію і зробити оригінальний презент, то композиція з гладіолусів та інших кольорів буде ідеальним варіантом. Це унікально, цікаво та яскраво. Флорист перетворить набір кольорів на неймовірний мікс. Вивчіть фото з букетами гладіолусів, це допоможе вам визначитися з вибором.

Ціна букетів гладіолусів у Харкові залежить від виду упаковки, кількості кольорів та інших факторів. Вибирайте в каталозі композиції, що сподобалися, або пропонуйте флористам свої варіанти оформлення і замовляйте їх з доставкою.

Каталог товарів

Букети квітів
Композиції квітів
Сухоцвіти
Солодощі
Подарунки
Кімнатні рослини
Догляд

Асортимент залежить від обраної адреси

Кабінет клієнта

Вибір локації

Асортимент залежить від обраної адреси