Вибране

Корзина

Букети на 14 лютого Харків

Підбірка букетів на 14 лютого для замовлення з доставкою в Харків. Скористайтесь каталогом, щоб переглянути повний асортимент.
Букет з 11 троянд Місс Піггі

Букет з 11 троянд Місс Піггі

Ніжний букет з кремово-рожевих троянд. Склад: кремово-рожеві троянди сорту Міс Піггі (11 шт), флористична стрічка персикового кольору.

515.00 грн

9 кремово-рожевих троянд

9 кремово-рожевих троянд

Букет з 9 кремово-рожевих троянд. Склад: кремово-рожева троянда Міс Піггі (9 шт), упаковка рожевий крафт папір, флористична світло-салатова стрічка.

515.00 грн

5 рожевих хризантем

5 рожевих хризантем

Яскравий букет з 5 рожевих гілок ромашкових хризантем в упаковці. Склад: рожева галузкова хризантема (5 гілок), упаковка рожевий папір, стрічка салатового кольору.

590.00 грн

Букет з 11 троянд Місс Піггі

Букет з 11 троянд Місс Піггі

Ніжний букет з кремово-рожевих троянд. Склад: кремово-рожеві троянди сорту Міс Піггі (11 шт), упаковка напівпрозора калька, флористична стрічка персикового кольору.

605.00 грн

15 кремово-рожевих троянд

15 кремово-рожевих троянд

Сповнений чарівності букет з 15-ти рожевих троянд. Склад: кремово-рожева троянда сорту Міс Піггі (15 шт), шворка.

680.00 грн

Букет з рожевої гортензії

Букет з рожевої гортензії

Витончений букет з рожевої гортензії і зелені. Склад: гортензія рожева (1 шт), евкаліпт Baby Blue (1 гілка), евкаліпт Популюс (1 гілка), бавовна (2 шт), блакитна калька флористична, рожева стрічка.

948.00 грн

Букет з 15 червоних гвоздик

Букет з 15 червоних гвоздик

Прекрасний букет з 15-ти яскравих червоних гвоздик оформлених під атласну стрічку. Склад: гвоздика червона (15 шт), арахніодіс, шворка.

965.00 грн

11 червоних троянд в кальці

11 червоних троянд в кальці

Букет з 11 червоних троянд в кальці. Склад: червоні троянди Родос (11 шт), світла калька, флористична стрічка.

1 166.00 грн

Букет з 11 рожевих хризантем в кальці

Букет з 11 рожевих хризантем в кальці

Букет з рожевих галузкових хризантем в упаковці. Склад: рожева галузкова хризантема Grand Pink (11 гілок), упаковка рожева калька, рожева флористична стрічка.

1 216.00 грн

Букет з 19 червоних троянд

Букет з 19 червоних троянд

Букет з 19 червоних троянд з флористичною стрічкою. Склад: червоні троянди Гран Прі (19 шт), флористична стрічка червоного кольору.

1 283.00 грн

15 малинових галузкових троянд

15 малинових галузкових троянд

Букет з 15 малинових галузкових троянд з атласною стрічкою. Склад: малинові галузкові троянди Лавлі Лідія (15 гілок), рожева флористична стрічка.

1 450.00 грн

35 кремово-рожевих троянд

35 кремово-рожевих троянд

Букет з 35 кремово-рожевих троянд, оформлений в флористичний папір. Склад: кремово-рожеві троянди Міс Піггі (35 шт), упаковка червона калька, стрічка кремового кольору.

1 695.00 грн

Букет з 15 лавандових троянд

Букет з 15 лавандових троянд

Букет з лавандових троянд і евкаліпта в кальці. Склад: лавандові троянди Меморі Лейн (15 шт), евкаліпт, упаковка калька в фіалковому і світло-зеленому кольорах, рожева флористична стрічка.

1 760.00 грн

Алана

Алана

Монобукет з 33 ніжно-малинових троянд сорту Шангрі Ла, в сірій кальці з атласною стрічкою.

1 919.00 грн

25 червоних троянд

25 червоних троянд

Вишуканий, модний букет з 25 червоних троянд в упаковці. Склад: червона троянда Ель Торо (25 шт), флористична чорна калька, червона стрічка.

2 095.00 грн

Бьянка

Бьянка

25 троянд Меморі з евкаліптом в упаковці.

2 420.00 грн

51 кремово-рожева троянда

51 кремово-рожева троянда

Великий круглий букет з 51 кремово-рожевої троянди. Склад: кремово-рожева троянда Міс Піггі (51 шт), упаковка крафт папір, стрічка рожевого кольору.

2 465.00 грн

Азалія

Азалія

Букет з 35 червоних троянд сорту Гран Прі, висотою - 60 см. Букет оформлений в упаковку світло-коричневого кольору з жатим тисненням, мішковиною, атласними та шифоновими стрічками.

2 535.00 грн

15 малинових галузкових троянд

15 малинових галузкових троянд

Яскравий малиновий букет з галузкових троянд в упаковці. Склад: малинові галузкові троянди Місті Баблз (15 гілок), рожева упаковка калька, флористична стрічка.

2 820.00 грн

Букет з 15 рожевих півоній

Букет з 15 рожевих півоній

Яскравий круглий букет з рожевих півоній. Склад: малинові півонії (15 шт), упаковка калька м'ятного кольору, бірюзова стрічка.

3 710.00 грн

Букет з 15 малинових півоній

Букет з 15 малинових півоній

Круглий букет з 15 малинових півоній. Склад: малинові півонії (15 шт), крафт папір, зелена стрічка.

3 710.00 грн

Букет з 25 малинових галузкових троянд

Букет з 25 малинових галузкових троянд

Яскравий малиновий букет з галузкових троянд в упаковці. Склад: малинові галузкові троянди Місті Баблз (25 гілок), рожева упаковка калька, флористична стрічка.

4 660.00 грн

101 червона троянда

101 червона троянда

Розкішний букет з 101 вишуканої червоної троянди, перев'язаний атласною стрічкою. Склад: червона троянда Гран Прі (101 шт), флористична червона стрічка.

6 807.00 грн

101 рожева троянда

101 рожева троянда

Круглий букет з 101 рожевої троянди, оформлений атласною стрічкою. Склад: рожеві троянди сорту Аква (101 шт), флористична рожева стрічка.

9 221.00 грн

В Харків для Кур'єрська доставка доступно 619 букетів квітів, квіткових композицій та подарунків від 1 флористів.

Замовити доставку квітів на 14 лютого у Харкові

День Святого Валентина – свято, коли прийнято дарувати романтичні подарунки та уявити його без квітів, за допомогою яких зазвичай висловлюють свої почуття, просто неможливо. Використовуючи звичайний, здавалося б, букет, можна ефектно освідчитися у коханні, висловити повагу та просто звернути увагу на свою персону. Залежно від того, які саме цілі має людина, яка збирається замовити доставку квітів на День святого Валентина в Харкові, підбираються певні види рослин та декоративні елементи.

Найпопулярнішим рішенням є червона та рожева троянда, однак такий варіант все одно вважається відносним і як безумовна рекомендація на 14 лютого його використовувати не варто. Орієнтуватися краще не на загальні рейтинги, а на переваги.

Які квіти краще замовити на день святого Валентина у Харкові

Вважається, що мова квітів здатна висловити почуття будь-якої людини. Як правило, для передачі позитивних емоцій використовуються орхідеї, троянди, тюльпани та півонії. Кожен із перелічених кольорів відповідає тому чи іншому почуттю. Троянди у тому числі класифікуються за емоціями залежно від забарвлення. Червоний - колір пристрасті та любові, рожевий демонструє ніжність та симпатію, білі – ніжні почуття. Подарувати їх можна не тільки в букеті, сьогодні дуже модно подавати композиції в горщику або звичайній оригінально декорованій коробці.

Можна піднести орхідеї як подарунок на День закоханих. Цвітуть вони щорічно, а тому радуватимуть свою володарку досить довго, якщо вона забезпечить простий догляд. Орхідеї символізують найчистіше кохання та ніжність. Аналогічне значення мають антуріуми, їх можна подавати у горщику чи букеті. Якщо дівчина, якій призначається рослина, не бажає возитися з рослинами, то краще все ж таки обмежитися зрізаними квітами.

Альстромерія – ще один оригінальний варіант, який зазвичай вибирають для того, щоб подарувати подрузі. Вони символізують саме дружнє кохання. Яскраві та оригінальні, такі квіти ідеально виглядають у будь-якому букеті, та залишаються свіжими протягом тривалого терміну. Непоганим подарунком стануть тюльпани, такі актуальні у сніговому лютому напередодні весни. Відтінок їх можна підібрати залежно від бажань.

Скільки квітів варто дарувати на день Святого Валентина

Кількість кольорів безпосередньо залежить від їх особливостей. Окремі види взагалі дарують по одному, наприклад, ті ж орхідеї, інші ж вимагають обов'язкового складання композиції. Головне, щоб кількість була непарною.

Роза - це та квітка, яку можна подати як одиночно, так і у складі букета з трьох або більше кольорів. Орхідеї бувають і в букеті, проте для цієї мети їх підбирають щонайменше три. Якщо йдеться про подання тюльпанів, то важливо пам'ятати, що найбільш ефектно вони виглядають у великих букетах, однак і по одному їх дарувати не заборонено. Антуріуми збираються від трьох і більше квіток, альстромерії взагалі ростуть гілочками з суцвіттями, подарувати одну або цілу - вирішувати тільки дарувальнику. У будь-якому випадку гарний оригінальний букет до 14 лютого з доставкою в Харкові завжди допоможуть скласти професійні флористи, вони відшукають нові квіти і втілять навіть найшаленіші ідеї в життя, головне, пам'ятати про те, що вибір квітів до дня закоханих. завдання досить відповідальне і той, хто бажає здивувати свою другу половину, має постаратися.

Каталог товарів

Букети квітів
Композиції квітів
Сухоцвіти
Солодощі
Подарунки
Кімнатні рослини
Догляд

Асортимент залежить від обраної адреси

Кабінет клієнта

Вибір локації

Асортимент залежить від обраної адреси