Kvitka

Kvitka

ФОП Баскевич Ю.О.

Дата реєстрації: 11.2020

Привіт друзі! Мене звати Юлія і я - флорист в м. Чернівці. Понад 10 років я займаюсь квітами та вже не уявляю себе в чомусь іншому. За цей час я подарувала посмішки 9500 клієнтам і почала співпрацювати з 250 компаніями, які розуміються на прекрасному.

 • Доступно: 0 товарів

  Для вибраної Вами локації

 • Рейтинг: 5.0 з 5

  на основі 2 відгуків

 • Наявність принтера

  Текст на листівці буде надрукований, а не написаний від руки, тощо

 • Власний курєр

  У продавця в штаті є курʼєр

Кілька слів від команди Kvitka:

Привіт друзі! Мене звати Юлія і я - флорист в м. Чернівці. Понад 10 років я займаюсь квітами та вже не уявляю себе в чомусь іншому. За цей час я подарувала посмішки 9500 клієнтам і почала співпрацювати з 250 компаніями, які розуміються на прекрасному. Для мене флористика - це мистецтво, в якому можна нескінченно довго розвиватись. Залишились питання, або бажаєте щоб я створила ще один витвір мистецтва особисто для вас? Напишіть мені, я буду дуже рада особистому знайомству!

Юлія
Вже 10 років затишна Квіткова майстерня "Квітка" створює казкові шедеври і турботливо піклується про кожного клієнта. Запрошуємо у світ квітів та іх містичних ароматів. Ми завжди раді зустрічати покупців хорошим настроєм, широким асортиментом товарів та високоякісними послугами. Ми пропонуємо широкий вибір місцевих та імпортних квітів. Троянди, хризантеми, тюльпани, орхідеї, еустоми, гортензії та інші декоративні рослини не лише стануть основою чарівних букетів, але й відмінно доповнять найрізноманітніші композиції та корзини квітів на будь-який смак! Наша кур’єрська служба доставляє квіти максимально швидко, щоб Ви могли радувати рідних і близьких людей прекрасними свіжими букетами на будь-якій відстані. Ми доставимо Ваш букет в обумовлений час та вказане місце. Також, ми можемо здійснити експрес доставку квітів, подарунків, солодких композицій та мягких іграшок - за 1 годину.