Вибране

Корзина

Клієнтам попередньої версії ff.ua

Шановні клієнти! Ми цінуємо та пам’ятаємо кожен день співпраці з вами протягом 12 років. Зараз, ринок змінюється, і ми ідемо в ногу.

ff.ua стає маркетплейсом, який поєднує флористів закоханих у свою справу єдиними стандартами виконання замовлень з доставки квітів.

Під час кількох останніх опитувань, ви подарували нам безліч ідей, щодо того яким чином ми можемо покращити свій сервіс. Ми постарались втілити їх в нашій новій платформі, тож тепер готові запросити вас скористатись новими можливостями ff.ua.

Перенесення профілю

Попередня версія магазину доступна за адресою old.ff.ua. Всі профілі збережені та залишатимуться там ще протягом 6 місяців до 31 травня 2021. Ви можете авторизуватись на old.ff.ua під своїм логіном та паролем, та скопіювати всю необхідну інформацію.

Ми не планували переносити старі профілі на оновлену платформу. Проте, зробили спрощену процедуру реєстрації. Найближчим часом ви отримаєте повідомлення із запрошенням на email, який вказаний в вашому профілі. Або ж ви можете зареєструватись прямо зараз самостійно на сторінці реєстрації.

Знижки по програмі лояльності

Розуміємо, що ви не будете від цього в захваті, але знижки по попередній програмі лояльності не будуть перенесені до нової платформи. Це пов’язано з тим, що ви розміщуєте замовлення безпосередньо в магазині який буде його виконувати.

Найближчим часом ми активуємо нову програму лояльності, маємо надію, що все-таки, вона вам сподобається більше, ніж попередня.

Флористи та каталог

В деяких містах ви можете бачити обмежений каталог. Це пов’язано з тим, що на даний момент флористи ще в процесі активації своїх кабінетів та заповнюють каталоги. Ви вже можете розміщувати замовлення на ті товари які є, найближчим часом каталог розквітне повною силою.

З повагою та надією на подальшу співпрацю, ff.ua

Каталог товарів

Асортимент залежить від обраної адреси

Кабінет клієнта

Вибір локації

Асортимент залежить від обраної адреси