Доставка необхідна в
Київ?

Від обраного міста залежать ціни та асортимент
0-800-210-119 всі контакти

Способи оплати

На даній сторінці зібрані всі доступні в нашому магазині способи оплати. Сторінка носить інформаційний характер і призначена для того, щоб Ви могли ознайомитись з переліком можливих варіантів оплати. Безпосередньо оплатити замовлення, будь-яким з цих способів, Ви зможете після його розміщення.

Зверніть увагу! Способи оплати в різних містах можуть відрізнятись. Зараз вказані способи для оплати замовлення в місто яке вибране в топ панелі.

 VISA, MasterCard, Приват24 через сервіс Platon

Оплата через інтернет-банкінг Приват24, або будь-якою банківською картою Visa чи MasterCard моментально, відразу після оформлення замовлення.

час опрацювання: миттєво
комісія шлюзу: відсутня

 Карткою Visa, MasterCard, Maestro через сервіс WayForPay

Оплата банківською карткою, миттєво, під час оформлення замовлення. До оплати приймаються картки Visa, MasterCard, Maestro.

час опрацювання: миттєво
комісія шлюзу: відсутня

 Поповнення картки ПриватБанку в Україні вручну

Оплатити замовлення на карту, можна у відділеннях ПриватБанку через каси, термінали і банкомати або в режимі онлайн через клієнт-банк - Приват24. Реквізити карти будуть надані під час оформлення замовлення, після вибору даного способу оплати.

час опрацювання: до 1 год. в банківські дні
комісія шлюзу: відсутня

 Оплата на поточний рахунок

Традиційна оплата на поточний рахунок у відділенні будь-якого банку або через будь-яку систему клієнт-банк. Після розміщення замовлення ми відправимо реквізити для оплати на email або в sms.

час опрацювання: до 24 год. в банківські дні
комісія шлюзу: за тарифом банку

 Розрахунковий рахунок для юридичних осіб

Після розміщення замовлення, протягом операційного часу клієнту буде виставлений рахунок-фактура і відправлені всі необхідні документи. Після виконання замовлення, відправляється акт виконаних робіт.

час опрацювання: до 24 год. в банківські дні
комісія шлюзу: за тарифом банку