Новини

Нова програма лояльності

Для наших постійних клієнтів у цьому сезоні ми підготували нову програму лояльності: ще більше знижок та вигідних пропозицій, ще більше можливостей дарувати радість та красу своїм близьким!

Слідкуйте за нашими оновленнями і ми повідомимо як тільки програма вступить в силу.

Дякуємо, що Ви з нами.

  • Дата публікації: 27.02.2017 р.

Відкрита підбірка до 14 лютого

 

Дорогі клієнти!

Спеціально до Дня всіх закоханих ми підготували оновлену підбірку квітів, композицій, солодощів та подарунків. Переходьте в розділ день Святого Валентина і обирайте валентинки для своїх коханих з доставкою 14 лютого вже сьогодні!

  • Дата публікації: 02.02.2017 р.

Можливі перебої зі зв'язком

Шановні клієнти!

Хочемо попередити Вас, що в суботу 3.09. та в неділю 4.09., в зв'язку з перенесенням АТС, можливі перебої з телефонним зв'язком, але ми зробимо все можливе, щоб усунути ці неполадки якомога швидше.

Якщо ж Ви зіткнетеся з такою проблемою і не зможете з нами зв'язатися в телефонному режимі, то по будь-яким питанням Ви можете звертатися в чат, який знаходиться в нижньому правому куті сайту або писати на info@ff.ua

Дякуємо за розуміння.

  • Дата публікації: 31.08.2016 р.

Зміни в способах оплати

Дорогі клієнти, c 1го вересня відбудуться невеликі зміни в способах оплати та будуть відключені такі платіжні системи як WebMoney і Яндекс.Гроші.
Дякуємо за ваше розуміння, ми завжди зацікавлені, щоб забезпечити кращий сервіс для наших клієнтів.

  • Дата публікації: 19.08.2016 р.

Сповіщення

Шановні клієнти, хочемо звернути Вашу увагу на нові можливості нашого сайту!

Для Вашої зручності ми розробили нову опцію "Сповіщення".
Завдяки цій опції, після оформлення замовлення, Ви можете встановити нагадування на дату, зазначену в розміщеному замовленні, а через рік ми нагадаємо Вам про цю подію.

 

Також в своєму кабінеті можна додатково встановити "Особисті нагадування" і про інші важливі дати і події на найближчий час. Вони працюють за таким принципом: Ви встановлюєте дату події і вказуєте коли нагадати про цю подію. У зазначений час Вам прийде повідомлення на телефон і/або на електронну пошту з назвою і датою події, яка повинна відбутися.

Тепер навіть у відпустці, відрядженні або поїздці за кордон можна не хвилюватися, що якась важлива дата буде забута або хтось із друзів залишиться без уваги, адже FF.ua подбає про це за Вас і зробить все можливе, щоб стерти перешкоди і зблизити рідних людей!

  • Дата публікації: 12.08.2016 р.

Конструктор букетів

Дорогі клієнти зверніть Вашу увагу на нововведення нашого сайту! 
Тепер кожен з Вас має можливість створити свій унікальний букет на свій розсуд та смак. Дана опція можлива за допомогою унікального конструктора "Створи свій букет", який був спеціально розроблений для Вашої зручності і впроваджений замість розділу "Квіти поштучно". Тепер Ви можете вибрати не тільки потрібну квітку в певному кольорі і кількості, але й додати, за бажанням, декоративну зелень і необхідну Вам упаковку. 
Відчуйте себе дизайнером-флористом — створіть і замовте свій неповторний букет прямо зараз — https://ff.ua/konstruktor-buketiv!

P.S. З FF.ua приємно не тільки дарувати, але й вибирати!

  • Дата публікації: 30.06.2016 р.

Підбірка букетів до 8 Березня

Готова колекція букетів на 8 Березня - з радістю запрошуємо :)
Букети тюльпанів, гелієві кульки, іриси, букети троянд, різноманітні квіткові композиції - у підбірці ми зібрали найбільш підходящі пропозиції для весняного настрою наших прекрасних дівчат.

  • Дата публікації: 26.02.2016 р.

Ми оновили розділ відгуки

Шановні клієнти, зверніть, увагу на те, що ми оновили розділ Відгуки. У розділі додана можливість оцінки роботи сервісу за декількома пунктами (зручність магазину, робота консультантів, робота флориста, робота кур'єра, якість продукції).

Ми прагнемо щоб магазин був максимально простим і зрозумілим кожному користувачеві.

Залишайте відгуки про роботу компанії, пишіть свої рекомендації з приводу покращення нашого сервісу.

Дякуємо, що ви з нами.

  • Дата публікації: 02.02.2016 р.

Відкрита підбірка на 14 лютого

 

Шановні клієнти, зверніть, будь ласка, увагу на те, що в розділі підбірки товарів, додано розділ день Святого Валентина. Ми продовжуємо його наповнювати і радувати вас новими композиціями.
Дякуємо, що ви з нами!

 

  • Дата публікації: 22.01.2016 р.

Оновлення каталогу товарів

Для вашої зручності ми розділили каталог товарів на декілька груп. Перша група - це "Квіткові товари", в якій Ви можете обрати букети та композиції з зрізаних квітів або відправити хатню рослину. У другій групі каталогу надані товари, які можна відправити разом з квітами: кошики фруктів, солодощі, вази та iнше.

Якщо у Вас є пропозиції стосовно роботи магазину, будь ласка, надсилайте нам їх через цю форму - відправити пропозицію

  • Дата публікації: 01.12.2015 р.