Доставка необхідна в
Київ?

Від обраного міста залежать ціни та асортимент
0-800-210-119 всі контакти

Політика заміни

Дана політика заміни є невід'ємною частиною Публічної угоди.

У зв'язку з різними сезонними умовами, деякі види товарів можуть бути недоступні в певний період часу. Дані види товарів підлягають заміні на найбільш схожі за якісними характеристиками з наявних в даний момент часу.

1. Ми зобов'язуємося вдаватися до даної Політики заміни тільки в крайніх випадках.

2. Заміна будь-якої з складових замовлення проводиться без додаткової оплати з боку клієнта.

3. Політика заміни квіткової продукції:

3.1. Вносячи зміни в будь-яку квіткову композицію ми робимо все можливе щоб максимально зберегти гамму кольорів.

3.2. Кількість складових, на які замінюються вихідні складові може бути змінено по відношенню до вихідних складових. При такій заміні ми керуємося вартістю даних складових композиції. У випадку, якщо рівноцінну заміну провести не вдається - заміна відбувається в "сторону Клієнта".

3.3. Композиції квітів (букети, корзини і т.д.), що містять кілька видів квітів, а також квіткова фурнітура (упаковка, декор і т.п.), декоративна зелень, замінюються без узгодження з Клієнтом.

3.4. Ми повідомляємо Клієнта про заміну квітів (способом зазначеним Клієнтом в формі замовлення) в композиціях що містять один вид квітів, за винятком днів масового попиту на квіти (13-15 лютого і 7-9 березня). У разі, якщо найближчим часом ми не отримали відповіді від Клієнта, заміна проводиться без узгодження з Клієнтом.

4. Політика заміни не квіткової продукції:

4.1. Заміна не квіткової продукції може проводиться без узгодження з Клієнтом.

4.2. У випадку якщо на момент доставки замовлення відсутній замовлений вид цукерок або торта, вони замінюються подібними з схожими якісними характеристиками.

4.3. Якщо на момент доставки замовлення відсутня будь-яка складова зі складу корзини з фруктами вона замінюється подібною зі схожими якісними характеристиками. Ми зберігаємо за собою право змінювати зовнішній вигляд плетеної корзини (колір, форму ручки і т.п.).

4.4. Зовнішній вигляд іграшки (колір і форма) може відрізнятися від зображеного на фото. У разі якщо на момент доставки замовлення відсутній конкретний вид іграшок (ведмедики, кошеня, цуценя та інші), проводиться заміна на максимально схожу.