Доставка необхідна в
Київ?

Від обраного міста залежать ціни та асортимент
0-800-210-119 всі контакти

Політика повернення

Дана політика повернення є невід'ємною частиною Публічної угоди.

Згідно Закону України "Про захист прав споживачів" та ст. 707 Цивільного кодексу України, квіти не підлягають обміну або поверненню:
- так як квіти відносяться до товарів швидко псуються, очевидно, що зберегти (їх) товарний вигляд або властивості можливо тільки в спеціальних умовах;
- дитячі м'які іграшки, продовольчі товари (цукерки, фрукти, торти) не підлягають обміну або поверненню згідно з Постановою КМУ від 19 березня 1994 № 172.

Незважаючи на те, що фактично вся продукція що доставляється не підлягає поверненню або обміну відповідно до чинного законодавства України - повернення, обміни і передоставки робимо з власної ініціативи, залишаючи за собою право у відмові на повернення або обмін.

1. Скарга на замовлення може бути прийнята до розгляду, якщо вона подана на протязі доби (24 години) з моменту виконання замовлення.

2. Порядок взаємодії з Клієнтом у разі виникнення скарги:

2.1. Клієнт реєструє скаргу на цій сторінці або відправляє її на info@ff.ua. Анонімні скарги, з невірним номером замовлення, що містять ненормативну лексику, а також образливі вирази не розглядаються.

2.2. Ми повідомляємо Клієнта про отримання скарги впродовж доби (24 години), після чого проводить внутрішнє розслідування ситуації протягом не більше, ніж 10 робочих днів з моменту отримання скарги. Після проведення розслідування, даємо Клієнту аргументовану відповідь на його претензію.

2.3. Скарги на якість і свіжість повинні обов'язково містити фотографії. Фотографії, надіслані пізніше чим через добу (24 години) з моменту виконання замовлення не розглядаються. Фотографії необхідно відправляти на info@ff.ua

2.4. Розгляд скарги може бути призупинено через ненормативну лексику, відсутність відповіді від Клієнта протягом 10 діб, відсутність або надання фотографії не у встановлені терміни (якщо фотографія потрібна для розгляду скарги).

3. Причини настання моменту повернення.

3.1. Замовлення доставлено не вчасно:

3.1.1. Якщо фактичний час доставки вийшов за рамки зазначеного Клієнтом часового проміжку на 60 хвилин, - Клієнт має право вимагати компенсацію у розмірі 25% вартості замовлення.

3.1.2. Якщо фактичний час доставки вийшов за рамки зазначеного Клієнтом часового проміжку на час від 2-х годин і більше - Клієнт має право вимагати компенсацію у розмірі 100% вартості замовлення.

3.1.3. Ми, не даємо ніяких гарантій, і знімаємо з себе відповідальність, стосовно часу доставки, якщо активована опція "зідзвониться з одержувачем, перед доставкою". У такому випадку, час вказаний  Одержувачем, в момент дзвінка, є більш пріоритетним.

3.1.4. Положення пунктів щодо компенсації не поширюються на випадки, коли у вказаний Клієнтом час, Одержувача не було на місці, або на прохання Одержувача час доставки було змінено, а також на випадки, коли Одержувач відмовився від отримання замовлення.

3.1.5. Ми, не даємо ніяких гарантій, і знімаємо з себе відповідальність, стосовно часу доставки, в дні масового попиту на послуги (Міжнародний жіночий день, День святого Валентина - 7-9 березня і 13-15 лютого відповідно) - у ці дні всі замовлення доставляються протягом дня.

3.2. Неякісний товар або відсутність всіх складових замовлення:

3.2.1. У випадку, якщо у момент вручення замовлення Одержувачу, квіти були не свіжими (політика якості) - Клієнт має право на заміну доставленої квіткової композиції.* До скарги обов'язково повинні додаватися фотографії (див. п.2.3), за якими можливо визначити стан квітів в день отримання замовлення.

3.2.2. У разі якщо будь-яка інша складова, крім квітів, має не якісний товарний вигляд - вона підлягає безкоштовній заміні.

3.2.3. У разі відсутності будь-якої складової в замовленні - доставляємо відсутню складову замовлення Одержувачу безкоштовно. Даний пункт не поширюється на безкоштовні послуги.**

3.2.4. Квіткові композиції, які були змінені відповідно до політики заміни вважаються виконаними належним чином і складеними згідно заявленому складу квіткової композиції.

3.3. Не виконання зобов'язань щодо сервісу:

3.3.1. Не даємо жодних гарантій щодо фотографії Отримувача з квітами або подарунками в момент їх вручення. Замовлення вважається виконаним коректно і повністю навіть якщо така фотографія не була зроблена (або зроблена в поганій якості) і в разі, якщо вона була замовлена в формі замовлення Клієнтом.

3.3.2. Не даємо жодних гарантій щодо доставки смс і email повідомлень.
Причини не доставки смс повідомлення можуть бути наступними: відмова оператора від прийому смс, переповнена пам'ять телефону Клієнта, невірно вказаний номер телефону в формі замовлення і т.п.
Причини не доставки email повідомлення можуть бути наступними: переповнена поштова скринька Клієнта, невірно вказаний email адреса клієнта, наявність фільтрів які не пропускають повідомлення і т.п.

4. Порядок проведення повернення коштів:

4.1. Повернення коштів проводиться в найближчий банківський день з моменту прийняття рішення про повернення коштів.

4.2. У випадку, якщо повернення коштів здійснюється шляхом повернення платежу з дебетової або кредитної карти (який був зроблений на сайті в автоматичному режимі, з використанням еквайрингових систем), кошти надходять на карту Клієнта протягом 30 днів з моменту настання моменту повернення (п.4.1 .).

4.3. У разі якщо зроблено повернення коштів по помилково наданих Клієнтом платіжних реквізитах - повернення вважається проведеним коректно, за наявності фактів або документів, що підтверджують повернення саме за реквізитами, наданими Клієнтом.

5. Сторони звільняються від зобов'язань за даною Угодою внаслідок виникнення форс-мажорних обставин.

* - оскільки ми не можемо контролювати умови зберігання квітів після їх вручення - скарга на якість може бути прийнята тільки протягом доби з моменту виконання замовлення.
** - наприклад, записка не підлягає обміну або передоставці, навіть якщо кур'єр за якихось обставин її не вручив. ​