Доставка необхідна в
Київ?

Від обраного міста залежать ціни та асортимент
0-800-210-119 всі контакти

Політика конфіденційності

Дана політика конфіденційності є невід'ємною частиною Публічної угоди.

FF.UA прагне захищати конфіденційність персональних даних. Нижче викладено, як FF.UA поводиться з персональними даними суб'єктів персональних даних, а також політика FF.UA у сфері персональних даних. Якщо у Вас виникають питання щодо конфіденційності, будь ласка, зв'яжіться з нами. Якщо Ви не згодні з даною політикою чи з будь-яким із нижче наведених її пунктів – будь ласка, відмовтесь від послуг FF.UA.

По відношенню до персональних даних, отриманих через цей веб-сайт, FF.UA вважається їх володільцем в розумінні українського законодавства.

1. Збір персональних даних.

1.1. Коли суб'єкт персональних даних надає персональні дані FF.UA, FF.UA використовує їх виключно в тих цілях, для яких вони були надані FF.UA та які зазначались у момент збору персональних даних (або як це було очевидно з контексту).

1.2. FF.UA збирає лише ті персональні дані (наприклад, ім’я відправника, адреса одержувача, номери телефонів, адреса електронної пошти відправника тощо), що спеціально та добровільно надані суб’єктом персональних даних.

1.3. FF.UA обмежується збиранням мінімального обсягу інформації, що є необхідним для коректного та якісного виконання замовлення клієнта. У будь-якому випадку, коли запитується необов’язкова інформація, суб’єкт персональних даних буде повідомлений про це у момент збирання такої інформації відповідними позначеннями.

1.4. Всі онлайн платежі, представлені на сайті, проводяться на захищеній сторінці використовуваного платіжного сервісу. FF.UA передає платіжному сервісу наступну інформацію для проведення оплати замовлення: номер замовлення та сума до сплати. FF.UA може отримувати від платіжних сервісів наступну інформацію після проведення суб’єктом персональних даних оплати послуг FF.UA на веб-сторінці вибраного ним платіжного сервісу: id транзакції, сума транзакції, статус транзакції, дата транзакції та іншу технічну інформацію що відноситься до даної транзакції. Дана інформація отримується веб-сайтом FF.UA виключно з ціллю автоматизації та прискорення обробки розміщеного замовлення. Будь-яка інформація, передана платіжним сервісом веб-сайту FF.UA, передається за допомогою SSL-шифрування, з використанням стійкої криптографії.

1.5. На додачу до особистих даних, що свідомо надаються суб'єктами персональних даних, FF.UA автоматично збирає певні типи інформації при відвідуванні веб-сайту FF.UA користувачами та при обміні електронними листами між FF.UA та суб'єктами персональних даних. Такі автоматизовані технології можуть включати в себе використання "Cookies" і журналів веб-сервера для збору IP-адрес, даних про операційну систему відвідувача, тип його браузера та іншу технічну інформацію. Збір цієї інформації дозволяє FF.UA краще зрозуміти та поліпшити продуктивність, зручність користування веб-сайтом FF.UA та його ефективність, а також вимірювати ефективність маркетингових заходів.

1.5.1. Статистика відвідувачів веб-сайту може використовуватись третіми сторонами, для проведення аналізу рекламних кампаній та інших видів статистичного аналізу. Дана статистична інформація про відвідувачів веб-сайту не містить жодних особистих персональних даних: імен, фізичних адрес, телефонів тощо, за винятком IP-адреси.

1.6. Усі позитивні відгуки, коментарі та скарги щодо роботи FF.UA залишені на веб-сайті FF.UA в спеціально відведених для цього місцях разом з іменами авторів даних відгуків являються публічно доступною інформацією, можуть бути переглянуті будь-яким відвідувачем веб-сайту FF.UA та можуть бути використані для реклами FF.UA.

2. Безпека та зберігання персональних даних.

2.1. FF.UA використовує загальноприйняті стандарти технологічного і операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неналежного використання, зміни чи знищення.

2.2. FF.UA гарантує збереження і конфіденційність будь-якої інформації суб’єкта персональних даних, яка була отримана FF.UA в процесі оформлення і виконання замовлення. Така гарантія не поширюється на випадки протиправного заволодіння інформацією суб’єкта персональних даних, що перебуває у FF.UA, третіми особами, у даних випадках FF.UA відмовляється від відповідальності.

2.3. FF.UA надає доступ до інформації та персональних даних лише уповноваженим співробітникам та підрядникам, які надали згоду на забезпечення конфіденційності такої інформації та даних.

2.4. FF.UA не передає персональні дані третім особам, крім випадків коли таке передання є вимогою законодавства, на прохання суб'єкта персональних даних чи в інших випадках, викладених у цьому розділі. FF.UA розуміє, що особиста інформація є цінною, і вживає всіх розумних заходів для захисту особистої інформації, яка знаходиться у володінні FF.UA.

2.5. Будь-яка інформація, передана суб'єктом персональних даних веб-сайту FF.UA, передається за допомогою SSL-шифрування, з використанням стійкої криптографії.

2.6. FF.UA знімає з себе будь-яку відповідальність в разі, якщо паролі доступу до акаунту суб'єкта персональних даних на веб-сайті FF.UA стали відомі третім особам будь-яким способом по вині самого суб'єкта персональних даних (добровільна або не добровільна передача самим суб'єктом персональних даних, в разі втрати, крадіжки, тощо).

2.7. FF.UA знімає з себе будь-яку відповідальність в разі виникнення форс-мажорних обставин (включаючи, але не обмежуючись хакерськими атаками).

2.8. Суб'єкт персональних даних має право, в будь-який момент часу, видалити будь-яку особисту інформацію зі свого облікового запису.

3. Зміни.

3.1. FF.UA має право вносити зміни або корегувати цю політику в сфері конфіденційності та персональних даних в будь-який час. Будь-які значні зміни до цієї політики будуть оголошені на веб-сайті FF.UA.