Доставка необхідна в
Київ?

Від обраного міста залежать ціни та асортимент
0-800-210-119 всі контакти

Про подарункові сертифікати

Нижче наведені правила використання подарункових сертифікатів.

1. Подарунковий сертифікат – документ, що підтверджує внесення авансової оплати. Надається клієнту у вигляді коду, який необхідно активувати в корзині інтернет-магазину FF.UA.

2. Подарунковий сертифікат надає його власнику право придбання товарів та послуг, що надаються FF.UA на суму еквівалентну номіналу подарункового сертифіката в асортименті і на умовах, що надаються FF.UA.

3. Придбання Подарункового Сертифікату свідчить про укладення між FF.UA, який випустив цей сертифікат, і Власником сертифіката, попереднього договору (письмового чи усного) із зобов'язанням протягом терміну дії сертифіката укласти договір на надання послуг / поставки товарів з асортименту FF.UA і за цінами згідно наданих на сайті.

4. Власник подарункового сертифікату може використовувати одночасно кілька подарункових сертифікатів для оплати послуг.

5. Термін дії подарункового сертифікату – 12 місяців від дня його видачі. У випадку невикористання подарункового сертифікату в період строку його дії перераховані грошові кошти не повертаються.

6. Подарунковий сертифікат не є іменним. Право його використання належить його пред’явнику.

7. Якщо вартість товарів вище номінальної вартості подарункового сертифікату, різниця сплачується власником подарункового сертифікату додатково.

8. У випадку, якщо вартість товарів нижче номінальної вартості подарункового сертифікату, різниця залишається на балансі даного Подарункового Сертифікату, та може бути використана для наступних покупок.

9. Подарунковий сертифікат не підлягає поверненню і обміну на грошові кошти.

10. При оплаті товарів подарунковим сертифікатом укладається публічний договір на поставку товарів, які представлені на сайті FF.UA (договір знаходиться на сайті FF.UA у розділі "Публічна угода").

11. При використанні повної суми Подарункового Сертифікату він стає недійсним.

12. У випадку втрати, крадіжки подарунковий сертифікат не поновлюється і вважається недійсним, грошові кошти не повертаються.

13. Пошкоджені подарункові сертифікати або подарункові сертифікати в достовірності яких у представників FF.UA виникли сумніви, до реалізації не приймаються.