Доставка квітів Рівне

Як правило, доставка квітів в Рівне виконується протягом декількох годин, тим не менше ми просимо Вас замовляти квіти завчасно, це допоможе нам виконати Ваше замовлення з урахуванням всіх його тонкощів на максимально можливому високому рівні якості. Доставка квітів по Рівному здійснюється безкоштовно.

Найближчий час доставки сьогодні з 13:30
Вартість доставки в Рівне: 35.00 грн
Зручні способи оплати:
Visa, MasterCard та інші
Детальніше про доставку, оплату, та графік роботи ви можете ознайомитись в головному меню магазину. Вся інформація розміщена на сайті є актуальною, та завжди такою підтримується. Дякуємо, що завітали до нас та бажаємо вдалих покупок.
Користуйтесь вибраним
Додавайте в вибране товари які вам сподобалися, а потім із зібраного списку товарів виберіть ті які подобаються найбільше.
SMS повідомлення
У нас безкоштовне смс повідомлення про зміну статусу замовлення. Розмістіть замовлення і очікуйте смс про доставку.
Замовляйте завчасно
Ми можемо виконати ваше замовлення дуже швидко, але чим більше у нас часу на підготовку, тим краще ми підготуємося.
Клієнти про нас
Сегодня в первый раз воспользовалась услугами вашего сервиса очень переживала,но как оказалось зря .Заказывала букет маме на день...
04.06.2018, Анастасия Запорожье
Спасибо большое за Вашу работу!!! В течении 8 лет пользуюсь услугами вашей фирмы. Всегда все во время и четко, никаких нареканий. С...
15.06.2018, Валентина . Москва
Спасибо за оперативность и очень красивые цветы. Очень хороший магазин. Если будет необходимость, воспользуюсь только вашими услугами.
20.06.2018, Юлия Харьков

Якщо у Ваших рідних і близьких людей важливий день, і Ви не можете в цей день бути з ними поруч, або хочете зробити їм сюрприз, найкращий вихід - це замовлення доставки букета квітів. Адже зробивши приємний сюрприз близькій людині, Ви виявите свої почуття і уважність. А ми, у свою чергу, просто якісно виконаємо свою роботу, і доставимо квіти і подарунки в Рівному точно в строк. Нагородою Вам будуть вдячні усмішки улюблених людей. Користуйтеся послугами професіоналів, замовляйте квіти у Рівному через наш сервіс, будьте впевнені у якісному виконанні замовлення.