Доставка квітів Чернівці

Доставка квітів в Чернівці може бути виконана вже через кілька годин з моменту оформлення замовлення, все ж ми просимо Вас розміщувати замовлення заздалегідь. Доставка квітів по Чернівцям безкоштовна. Щоб переглянути всі букети та подарунки, користуйтеся каталогом сайту.

Найближчий час доставки сьогодні з 13:30
Вартість доставки в Чернівці: 35.00 грн
Зручні способи оплати:
Visa, MasterCard та інші
Детальніше про доставку, оплату, та графік роботи ви можете ознайомитись в головному меню магазину. Вся інформація розміщена на сайті є актуальною, та завжди такою підтримується. Дякуємо, що завітали до нас та бажаємо вдалих покупок.
Користуйтесь вибраним
Додавайте в вибране товари які вам сподобалися, а потім із зібраного списку товарів виберіть ті які подобаються найбільше.
SMS повідомлення
У нас безкоштовне смс повідомлення про зміну статусу замовлення. Розмістіть замовлення і очікуйте смс про доставку.
Замовляйте завчасно
Ми можемо виконати ваше замовлення дуже швидко, але чим більше у нас часу на підготовку, тим краще ми підготуємося.
Клієнти про нас
Спасибо за оперативность и очень красивые цветы. Очень хороший магазин. Если будет необходимость, воспользуюсь только вашими услугами.
20.06.2018, Юлия Харьков
Всем доволен, хотел сделать приятно девочке, и букет классный и корзина с фруктами крутая, пошли на уступки вместо яблок бананы положили,...
22.06.2018, Павел,Одесса
Хороший сервис. Онлайн-консультанты работают и утром (до 9), отвечают быстро и развернуто. Цветы "приехали" точно в указанное время,...
03.07.2018, Мария, Киев

Будь ласка, звертайтеся до інформаційного блоку в лівій колонці сайту, щоб отримати більше інформації, щодо роботи нашої компанії. Будьте впевнені у якісному виконанні Вашого замовлення, відправляйте квіти до Чернівців через наш сервіс.