Доставка квітів Чернігів

Як правило, доставка квітів в Чернігів виконується протягом декількох годин, все ж, ми рекомендуємо розміщувати Ваше замовлення завчасно. Доставка по Чернігову здійснюється безкоштовно. Якщо Вам необхідна допомога або консультація звертайтеся до нас в чат в правому нижньому куті сайту.

Найближчий час доставки сьогодні з 12:00
Вартість доставки в Чернігів: 35.00 грн
Зручні способи оплати:
Visa, MasterCard та інші
Детальніше про доставку, оплату, та графік роботи ви можете ознайомитись в головному меню магазину. Вся інформація розміщена на сайті є актуальною, та завжди такою підтримується. Дякуємо, що завітали до нас та бажаємо вдалих покупок.
Користуйтесь вибраним
Додавайте в вибране товари які вам сподобалися, а потім із зібраного списку товарів виберіть ті які подобаються найбільше.
SMS повідомлення
У нас безкоштовне смс повідомлення про зміну статусу замовлення. Розмістіть замовлення і очікуйте смс про доставку.
Замовляйте завчасно
Ми можемо виконати ваше замовлення дуже швидко, але чим більше у нас часу на підготовку, тим краще ми підготуємося.
Клієнти про нас
"Вы доставили больше, чем цветы - вы доставили чувства!" Букет заказывала из Франции на день рождения мамы в Донецкую область....
20.03.2018, Oksana, France
The prices and the quality of product is amazing! Not only were their prices and packages a great deal but their costumer service was...
31.03.2018, Yasmine Janssen from the United States
Спасибо, довольны! Заказывали находясь в России, имениннику на Украине, удобно.
12.04.2018, Светлана, Тула

Відправляйте тільки свіжі квіти до Чернігова, користуйтеся лише якісними послугами професіоналів компанії FeelFlowers. Звертайтеся до інформаційного блоку в лівій колонці сайту, щоб отримати більше інформації, щодо роботи сервісу.