Доставка необхідна в
Київ?

Від обраного міста залежать ціни та асортимент
0-800-210-119 всі контакти

Про фотозвіти

Фотозвіт - це фотографія одержувача з букетом під час доставки замовлення. Це фото дає можливість побачити рідних і близьких вам людей, їх посмішку, емоції в момент вручення подарунка.

Послуга активована за замовчуванням в кожному замовленні. Однак, кур'єр може зробити фото тільки у випадку, якщо одержувач згоден.

 


Основні умови надання даної послуги

1. Фотозвіт - послуга яка надається абсолютно безкоштовно.

2. Компанія не дає жодних гарантій щодо фотографії одержувача з квітами або подарунками в момент їх вручення.
В більшості випадків відсутність фотографії є наслідком відмови отримувача, рідше - різні непередбачені ситуації з боку компанії (кур'єра). Частіше за все доставка квітів є сюрпризом для отримувача, який може наступити як рано вранці, так і пізно ввечері, як вдома так і на роботі або в будь-яких інших місцях (зазначених у замовленні) і як наслідок - отримувач не готовий до фотографування.

3. Залежно від міста і ситуації кур'єр може робити фотографію за допомогою фотоапарата або смартфону. Фотографії можуть бути різного формату та якості.

4. Фотографії відправляються клієнту на адресу електронної пошти, яка зазначена в замовленні. Як правило, фотозвіти надаються протягом 24 годин з моменту доставки замовлення, однак, в деяких випадках, цей процес може тривати до 5 днів.